Maserati Levante dostalo špeciálnu verziu Vulcano. Zvýši táto verzia dopyt po tomto SUV?

Maserati Levante dostalo špeciálnu verziu Vulcano. Zvýši táto verzia dopyt po tomto SUV?

27. januára 2019 0 Od spiatocka.sk

Talianská automobilka už má na trhu svoje prvé SUV už nejaký ten rok. Zo začiatku bola v ponuke verzia Diesel s 3,0 litrovým dieslom a výkonom 275 koní a verzia S s 3,0 litrovým šesťvalcom a výkonom 430 koní. Tieto dve verzie sme mohli otestovať v redakcii. Neskôr však pribudla verzia GTS s výkonom 550 koní a Trofeo s výkonom 580 koní.

Maserati Levante Vulcano

Špeciálna obmedzená verzia Vulcano nemá nijako upravenú techniku alebo výkon. Jedná sa len o dizajnové zmeny. Levante Vulcano je lakované špeciálnou matnou šedou farbou. Má obuté 21″ tmavé elektróny a pod nimi sú červené strmene Brembo. Zadné svetlá sú tiež tmavé, rámy okien sú lakované čiernym chrómom, taktiež aj predná maska. V interiéri sú sedadlá čalúnené červenou kožou a prešívané čiernou niťou. Drsný a športový charakter zväčšujú karbónové obklady.

Verzia Vulcano bude v ponuke vo všetkých verziách. Teda vo verzii Diesel a S, ale aj Trofeo a GTS. Tieto dve ostré verzie poháňa 3,8 litrový osemvalec.

Maserati Levante Vulcano Interior

Mimochodom v redakcii sme mali na test Maserati Levante Diesel a Levante S. Viac sa dozvieš v testoch a kľudne pozri aj videá Maserati nižšie.

Test Maserati Levante S

Test Maserati Levante Diesel

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

eshop spiatocka.sk