Boli sme pozrieť Ladu Vestu SW Cross v službách mestskej polície Humenné.

Boli sme pozrieť Ladu Vestu SW Cross v službách mestskej polície Humenné.

26. decembra 2019 0 Od spiatocka.sk

Mestská polícia v Humennom si začiatkom mája 2019 kúpila Ladu SW Cross. O tom sme informovali v článku, ale bohužiaľ sme nemali cestu do Humenného, tak sme nemohli sa nemohli pozrieť na túto vzácnu Ladu v službách mužov zákona. Až dnes pri testovaní vozidla sme boli pozrieť Ladu mestskej polície.

Lada Vesta Humenné

Lada Vesta mestskej polície Humenné vyzerá v podstate rovnako ako bežná Lada Vesta SW Cross v bielej farbe, avšak navyše má polepy mestskej polície Humenné a majáky. Musím úprimne povedať, že Lada vyzerá s polepmi veľmi dobre.

Podarilo sa mi chvíľu porozprávať s mestskou policajtkou a tá mi povedala, že s vozidlom sú spokojný vďaka vysokému podvozku a priestrannému interiéru. Nechcel som už viac rušiť predsa sú sviatky a prišli sme neohlásene.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Pripomeňme si, že mestská polícia Humenné hľadala vozidlo, ktoré má veľký vnútorný priestor, veľký batožinový priestor a vysokú svetlú výšku. Podľa mňa je Lada Vesta SW Cross vhodné vozidlo. Obstarávacia cena tohto vozidla bola 13 900€ a vozidlo bolo kúpené od predajcu AUTOLANC Lada Humenné.

Mestskej polícii Humenné želáme veľa šťastných kilometrov a veľa úspechov.

Pozri si testy Lada Xray Cross a Vesta SW Cross