Mestská polícia v Humennom si kúpila Ladu Vestu SW Cross.

Mestská polícia v Humennom si kúpila Ladu Vestu SW Cross.

3. júna 2019 0 Od spiatocka.sk

Vozidlo Lada Vesta sa začala predávať na európskom trhu začiatkom roka 2017. Kombi SW a terénna verzia SW Cross prišla na náš trh o rok neskôr. Za tie roky si dokázala Lada Vesta vybudovať celkom slušnú klientelu. Však vidieť Vestu na ceste nie je žiaden problém. Dokonca aj mestská polícia v Humennom si kúpila Ladu Vestu SW Cross.

Lada Vesta SW Cross polícia

Mestská polícia využíva vozidlo od 1. mája tohto roku a dôvody na kúpu sú jednoznačné. Nízka cena, veľký priestor a vysoký podvozok. Toto sú výhody Vesty SW Cross, ktoré schvaľujeme. Však nejakú tú Vestu sme v redakcii už mali na test.

Mestská polícia Humenné kúpila toto vozidlo za 13 900€ od predajcu AUTOLANC Lada Humenné. Dôvodom bola najnižšia cena z celkových troch ponúk. Najvyššiu cenu 14 200€ ponúkla SlovLada v Bratislave. Nižšiu cenu 14 000€ ponúkol predajca Rades Michalovce.

Toto policajné auto má okrem štandardnej výbavy navyše policajné majáky a polepy. O ďalších úpravách sa mestská polícia nezmienila. Pravdepodobne nejaká tá papuča v kufri bude.

Lada Vesta SW Cross polícia

Mimochodom o Lade Veste SW Cross v službách mestskej polície Humenné napísal aj ruský magazín drom.ru. Takže o policajnej Lade vedia aj v Rusku.

Pozri si prvý slovenský test Lada Xray Cross.

Zdroj: humenne.sk