VW e-Golf McDrive Edition je určený pre milovníkov rýchleho občerstvenia McDonald’s

VW e-Golf McDrive Edition je určený pre milovníkov rýchleho občerstvenia McDonald’s

25. novembra 2018 0 Od spiatocka.sk

Určite veľa vodičov má skúsenosti s jedením jedál z McDonald’s počas šoférovania. Nie je to určite bezpečné, ale hlad je hlad. Problém vždy býva kde si svoj burger, hranolky, omáčku a pitie umiestniť. Sám tento problém poznám. Raz som si v Banskej Bystrici objednal 20 nugetiek, Big Mac, omáčky, hranolky a všetko som mal rozhádzané po auto. McDonald’s preto predstavil špeciálnu edíciu e-Golf McDrive Edition.

Volkswagen Golf McDrive Edition

Upravený e-Golf od McDonald’s je v podstate štandardný elektrický Golf. Exteriér má len žlté dekoratívne lišty a pásiky, no najväčšie zmeny sú v interiéri. Tam nájdeme kompletné príslušenstvo pre pohodlné jedenie. Vo vodičových dverách je umiestnený stolík, ktorý má výrezy pre omáčku, hranolky a burger. V stredovej konzole nájdeme držiak na nápoje s chladiacim systémom. V kastlíku je ohrievací systém, ktorý udržuje jedlo dlho teplé. Cestujúci si môžu k hudbe zapnúť aj zvuk McDonald’s, čo sú v podstate štandardné zvuky na prevádzke. Napríklad zvuk, ľudí, strojov pokladne atď. Toto im umožní ešte viac pocítiť atmosféru McDonald’s.

Zatiaľ je vyrobený len jeden kus a uvidíme či časom bude takéto vozidlo v ponuke. O pohon sa stará sériový elektromotor s výkonom 136 koní.