Volkswagen Golf ôsmej generácie bol nafotený bez kamufláže.

Volkswagen Golf ôsmej generácie bol nafotený bez kamufláže.

16. marca 2019 0 Od spiatocka.sk

Toto leto sa bude konať prezentácia ôsmej generácie Volkswagen Golf. Našťastie v predstihu sa objavili fotky dlho očakávanej novosti. Totižto niekoľko predvýrobných prototypov bolo zaznamenaných naraz počas cestných skúšok.

Golf 2020

Na rozdiel od predchádzajúceho úniku, tentoraz Golf je takmer úplne bez kamufláže. Malá kamufláž zostal len na predných svetlách. Vďaka tomu je už možné vytvoriť si názor na exteriér budúceho európskeho bestselleru.

Nový Volkswagen Golf si zachoval všetky znaky, vrátane charakteristického ohybu zadného krídla, ktoré sa od prvej generačnej rodiny pohybovalo z generácie na generáciu.

Fotky interiéru sa zatiaľ neboli zverejnené. Očakáva sa, že Golf bude využívať plne digitálny panel a aktualizovaný multimediálny systém. Vo všeobecnosti by mal byť interiér organizovaný rovnako ako nový Volkswagen Polo a T-Roc.

Volkswagen Golf 2020

Po technickej stránke bude nový Golf postavený na platforme MQB. Môžeme očakávať motory 1,0 TSI; 1,5 TSI; 2,0 TSI; 1,6 TDI a 2,0 TSI. Samozrejmosťou bude v ponuke automat DSG a aj pohon všetkých kolies.

eshop spiatocka.sk

Očakávané predstavenie novinky malo byť v lete tohto roku, ale Volkswagen má vraj nejaké problémy a predstavenie má byť odložené na začiatok budúceho roku. No vidíme kedy nám Volkswagen predstaví nový Golf.

Zdroj: drom.ru