V Moskve bude čoskoro otvorený nový showroom Aurus.

V Moskve bude čoskoro otvorený nový showroom Aurus.

31. júla 2019 0 Od spiatocka.sk

Od predstavenia luxusného ruského sedanu prebehol už viac ako rok. Vozidlo Aurus Senat sme mohli vidieť aj na autosalóne v Ženeve, no Aurus stále nemá oficiálnu predajňu. To sa však čoskoro zmení. V Moskve má byť čoskoro otvorená nová predajňa Aurus.

Aurus Showroom Moscow

Nový showroom Aurus otvorí ruský dealer PAN-Avto, ktorý vlastní napríklad aj predajňu vozidiel Mercedes-Benz. Nová predajňa sa bude nachádzať v obchodnej štvrti Moskvy na ulici Presnenskaya Embankment 10 na prvom poschodí obchodného komplexu IQ-Quarter. Predajňa má rozlohu až 170 m². V showroome bude vystavený aj Aurus Senat S600, ktorý je lakovaný modrou farbou. S takou farbou farbou ešte Senat nebol predstavený. Okrem toho budú mať zákazníci k dispozícii aj kompletné vzorky exteriérových farieb a interiérového čalúnenia.

Koľko bude stáť Senat S600. Jeho cena začína na 18 miliónov rubľov, čo je asi 255 000€. Trochu vysoká cena, ale jedná sa o luxusnú limuzínu.

Pripomeňme si, že Aurus Senat poháňa 4,4 litrový osemvalec s výkonom 598 koní. Výkon sa prenáša cez 9-stupňovú automatickú prevodovku na zadné kolesá. Medzi motorom a prevodovkou sa nachádza ešte elektromotor.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Na autosalóne v Ženeve sme sa pozreli na Aurus Senat S600 a na putinovu limuzínu Senat S700.