Únik odhalil facelift nového Superbu. Veľké zmeny neočakávančakávaj, no pribudne hybridná verzia.

Únik odhalil facelift nového Superbu. Veľké zmeny neočakávančakávaj, no pribudne hybridná verzia.

18. januára 2019 0 Od spiatocka.sk

Českej automobilke pôjde tento rok karta. Začne sa predaj nového hatchbacku Scala, na autosalóne v Ženeve bude predstavený nový crossover Kosmiq. Tešiť sa tiež môžeme na Karoq RS s výkonom cca 300 koní a štvrtú generáciu Octavie. Predstavený bude aj facelift Superbu, ktorý prinesie hybrdinú verziu.

Škoda Superb 2020

Na stránke ministerstva priemyslu v Číne sa objavili odhaleného Superbu po facelifte. Keďže sa jedná o globálny model, tak aj u nás v Európe by mal vyzerať tak isto.

Po dizajnovej stránke sa veľa zmien neodohraje. Na prednej strane bude väčšia maska, ktorá bude spojená so svetlami. Nárazník v spodnej časti je zmenený a má chrómovú lištu. Na zadnej strane je choromová lišta, nad ktorou je tradičný nápis Škoda. Zmenená je aj optika svetiel. Fotky interiéru zatiaľ neboli zverejnené, no vnútri sa veľké zmeny neodohrajú. Podľa odhadov by sa mal zmeniť displej multimediálneho systému.

Čo sa týka motorizácií, tak v ponuke by mali ostať tie aktuálne, avšak pribudne hybridná verzia. Podľa odhadov by hybrid mal poháňať motor 1,5 TSI s výkonom 150 koní a elektromotor s výkonom 95 koní. Na čisto elektrický pohon by mal prejsť 70 kilometrov. Oficiálne predstavenie pravdepodobne prebehne na autosalóne v Ženeve.

eshop spiatocka.sk

Zdroj: kolesa.ru/auto.cz