Tento špeciálny Indian je Rolls-Royce na dvoch kolesách. Zlato, koža a ručná výroba je samozrejmosťou.

Tento špeciálny Indian je Rolls-Royce na dvoch kolesách. Zlato, koža a ručná výroba je samozrejmosťou.

1. marca 2019 0 Od spiatocka.sk

Medzi vrchol automobilového luxusu patria určite vozidlá Rolls-Royce. Tieto vozidlá ponúkajú prvotriedny luxus, pohodlie, ale aj prestíž. Do úvahy by sme mohli zobrať ešte vozidlá Mercedes-Maybach alebo Bentley, no Rolls-Royce je Rolls-Royce. Lenže aký motocykel by mohol patrí na vrchol luxusného segmentu? Mohlo by to byť BMW K1600GT, Honda Goldwing, ale aj Harley Davidson Electra Glide. Avšak toto sú všetko bežné sériovky. Myslím si, že Indian má pre nás odpoveď.

Indian Roadmaster Elite

Výrobca motocyklov Indian predstavil limitovanú edíciu Roadmaster Elite. Už z názvu je jasné, že táto motorka bude patriť k elite. Lak je ručne lakovaný a nalakovanie každého dielu zaberie 30 hodín. Na motorke tiež nájdeme chrómové doplnky. Stúpačky a opierky sú vyrobené z hliníka. Samozrejmosťou je sedačka vyrobená z prvotriednej kože, ale na motorke sú aj diely pokryté 24-karátovým zlatom. Stroj bude tiež vybavený prémiovým zvukovým systémom PowerBand Auto Plus spolu s infotainmentom a 7″ displejom s navigáciou a Bluetooth.

eshop spiatocka.skVyrobených bude len 200 kusov. Cena za jeden kus začína na sume 37 000 dolárov. Celkom dobrá cena nie?