Takto vyzerá aktualizovaná Lada 4×4 FL.

Takto vyzerá aktualizovaná Lada 4×4 FL.

25. novembra 2019 0 Od spiatocka.sk

O tom, že Lada chystá aktualizovanú 4×4 už vieme niekoľko mesiacov. Dokonca samotná Lada zverejnila oficiálne informácie o zmenách pred pár mesiacmi. Avšak Lada 4×4 FL je vo výrobe už od 18.11.2019, takže ukryť vozidlo je ťažké. Teraz sa dostali do sveta prvé informácie.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Aktualizovaná Lada 4×4 bude niesť označenie FL. To práve kvôli faceliftu. Skratka FL znamená facelift, ale poďme k zmenám. Na fotkách si môžeš všimnúť, že predná časť dostala nový modernejší nárazník so zabudovanými hmlovými svetlometmi. Kolesá taktiež dostávajú nové disky a a bežné rozmery.

V interiéri nájdeme tiež nové zmeny. Prístrojový štít dostal nový modernejší dizajn a displej palubného počítača. Ovládanie fúkania a klimatizácie je nové a modernejšie. Páka redukcie a prevodová páka ostáva rovnaká. Okrem toho dostane interiér nové výplne dverí, nové sedadlá, hlavové opierky na zadných sedadlách a strop dostane nové čalúnenie.

Po technickej stránke ostáva pod kapotou 1,7 litrový benzín s výkonom 83 koní. Samozrejmosťou sú klasické redukcie a manuálna prevodovka. Predaj na ruskom trhu začne vo februári 2020.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Zdroj: Rossiyskaya Gazeta