Takto by mohol vyzerať Mercedes-Maybach GLS.

Takto by mohol vyzerať Mercedes-Maybach GLS.

6. mája 2019 0 Od spiatocka.sk

Len nedávno bol na autosalóne v New Yorku predstavený nový Mercedes-Benz GLS. Ponúkne moderný dizajn, ale hlavne famózny interiér. Lenže na internete stále kolujú fotky kamuflovaného Maybachu GLS, ktorý ponúkne prvotriedny luxus a môže konkurovať vozidlu Bentley Bentayga. Na to ako by mohlo toto luxusné SUV vyzerať sa pozrel Ruský portál kolesa.ru.

Mercedes-Maybach GLS

Klasický charakteristický dizajn GLS zostane pravdepodobne zachovaný. Avšak luxusná verzia Maybach môže dostať novú mriežku chladiča a viac chrómových dekorácií. Taktiež na zadnej strane si môžeš všimnúť štvoricu koncoviek výfukov a dvojfarebnú karosériu, ktorá bude určite v ponuke. Dvojfarebné prevedenie vyzerá o dosť luxusnejšie.

V interiéri môžeme očakávať prvotriedny luxus a materiály. Prvotriedny luxus si budú užívať najmä cestujúci vzadu. Preto môžeme očakávať, že v ponuke bude štvormiestna verzia, v ktorej budú zadné sedadlá posunuté dozadu. Chladnička na šampanské, displeje vzadu s multimediálnym systémom bude určite samozrejmosť.

O Maybachu zatiaľ nie sú žiadne oficiálne informácie a preto je ťažké odhadnúť aký agregát bude poháňať toto luxusné SUV. Lenže Mercedes si pre niekoľkými mesiacmi pantentoval názvy GLS 600 a GLS 680. Je teda možné, že Mercedes-Maybach GLS bude mať pod kapotou dvanásťvalec. No na druhej strane môže byť pod kapotou aj 4,0 litrový osemvalec s výkonom viac ako 550 koní.

Očakáva sa, že premiéra sa uskutoční najskôr v roku 2020. Mimochodom Mercedes-Maybach GLS bude najdrahšie auto vyrábané v Spojených štátoch.

Hyundai i30 Fastback N Performance

Zdroj: kolesa.ru