Prídi navštíviť jeden z najväčších moto festivalov na Slovensku Tanec Slnka

Prídi navštíviť jeden z najväčších moto festivalov na Slovensku Tanec Slnka

1. júna 2019 0 Od spiatocka.sk

Leto sa blíži a sním aj rôzne akcie a festivaly. Taktiež každý motorkár vytiahne svoju mašinu a pôjde ju prevetrať. Lenže prečo nespojiť dve veci naraz? Ísť sa povoziť a navštíviť jeden z najväčších moto festivalov na Slovensku. 

Tanec slnka 2019

Jedná sa o moto festival Tanec Slnka, ktorý sa bude konať 25.- 28.7.2019 v prostredí lesov a vodnej nádrže Dubník, Stará Turá. Ide už o 16. Ročník.
Na návštevníkov čakajú tri pódiá (hlavné, rockové a country) a 33 kapiel vrátane mien ako Kali, Horkýže Slíže, Iné Kafe, Vašo Patejdl & Band, Zóna A, Smola a hrušky, Zoči Voči, Kiss Forever Band z Maďarska či Maxim Turbulenc.
Účastníci na motorke sa môžu zapojiť do spanilých a poznávacích jázd do okolitých miest, napríklad na Hrad Beckov. Osviežiť sa budú môcť v oddychovej zóne na pláži s bazénmi a drevenými kaďami.
Spestrením programu bude súťaž o Dievča Tanca Slnka, škola bezpečnej jazdy, kaskadérske šou, striptíz, športové turnaje, zábavné súťaže o ceny, detské atrakcie či ohňostroj.
Každý návštevník na motorke a spolujazdci dostanú tašku s pamätným tričkom, welcome drinkom, moto časopismi a mapou areálu.
V tombole sa hrá o tri skútre, letecké zájazdy, prilby a mnoho ďalšieho. Vyhlásená je aj sms súťaž o motorku Harley-Davidson Street 750, ktorej výherca bude vyžrebovaný priamo na hlavnom pódiu. Ak ju chcete vyhrať, tak pošlite SMS v tvare TS na číslo 7009. Cena spätnej SMS je 2 € s DPH.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Vstupenky sa dajú kúpiť za zvýhodnenú cenu na www.tanecslnka.sk. Organizátori sa tešia na všetkých motorkárov, ako aj fanúšikov motoriek, vrátane detí.

Na festivale Tanec Slnka bude aj spiatocka.sk, takže ak ideš aj ty určite napíš. Dáme kávu, poprípade kofolu.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.