Pozrime sa na akých autách jazdí Dmitry Medvedev.

Pozrime sa na akých autách jazdí Dmitry Medvedev.

22. februára 2019 0 Od spiatocka.sk

Predseda vlády Ruska musel čakať skoro jeden rok než dostal novú luxusnú limuzínu ruskej výroby, limuzínu Aurus. Predtým sa vozil tiež na luxusnom vozidle Mercedes-Benz. No poďme sa pozrieť na akých vozidlách sa vlastne Dmitry vozí.

 

Dmitry musel čakať takmer rok na limuzínu Aurus, no aj napriek tomu nemá ešte v sprievode vozidlá Aurus. Samozrejme časom bude mať aj Medvedev sprievodné vozidlá Aurus.

 

Pri inaugurácii na prezidenta sa Medvedev viezol v limuzíne Mercedes S600 Pullman. Teda pardon. To bolo len na pohľad. Vtedy sa ešte Pullman nevyrábal a preto pre „Dimu“ vyrobila túto limuzínu na objednávku holandská spoločnosť. Časom bola táto limuzína náhradená verziou Pulmann.

 

V roku 2008 odišiel „Dima“ na summit do Nice. Vtedy prišiel na pancierovom vozidle Mercedes-Benz S600 W140.

 

V roku 2012 Medvedev navrhol zvýšenie pokút pre cestných pirátov. Na videu sa ukázal v čiernej koženej bunde s čiernym BMW X5. Vtedy ho ľudia prirovnávali k filmu Boomer.

 

Ruský premiér sa vozil aj na vozidle Lada X-Ray pri návšteve AutoVaz v roku 2016.

 

V roku 2011 vyskúšal aj poľnohospodárske stroje ruskej výroby.

 

V roku 2016 Medvedev počas svojej pracovnej cesty na Kryme s Putinon šoféroval pancierový Mercedes-Benz GLS. Zaujímavosťou je, že Putin sa nechal voziť a Dmitry šoféroval sám.