Nový Volkswagen Viloran bol nafotený bez kamufláže.

Nový Volkswagen Viloran bol nafotený bez kamufláže.

19. septembra 2019 0 Od spiatocka.sk

To, že nemecká automobilka Volkswagen pracuje na novom minivane nie je žiadne tajomstvo. Už minulý rok na jeseň bolo nafotené zakryté vozidlo Volkswagen s posuvnými dverami. Neskôr na jar tento rok bolo vozidlo zasa nafotené, no až teraz sa podarilo vozidlo odfotiť s odhalenou zadnou časťou, ktorá odhaľuje aj názov vozidla.

Volkswagen Viloran 2020

Na obrázkoch si môžeš všimnúť, že zadná časť je elegantná, uhladená, zadné svetlomety sú spojené chrómovou lištou a chróm nájdeme aj na nárazníku. Na odhalenej prednej časti sú tri chrómové lišty a elegantne tvarovaný nárazník. Vozidlo veľmi pripomína Touareg. Interiér zatiaľ nebol odfotený, ale ten bude pravdepodobne podobný Touaregu.

Čo sa týka techniky, tak Volkswagen Viloran bude postavený na platforme MQB a jeho dĺžka bude 5,1 m, čo je viac ako má Sharan (4,9m). Pod kapotou nájdeme klasické dieslové a benzínové štvorvalce, ktoré má Volkswagen v súčasnosti v ponuke. Na odfotenom vozidle je nápis 380 TSI. Takto sa označuje v Číne 2,0 TSI s výkonom 220 koní.

Oficiálne predstavenie nového minivanu má prebehnúť už koncom tohto roka v Číne. Pre tento trh bude vozidlo primárne určené, no možno sa v budúcnosti Viloran objaví aj v Európe. Necháme sa prekvapiť časom. Taktiež sa hovorí, že Volkswagen má predstaviť veľké SUV, ktoré bude podobné konceptu SMV.

Volkswagen Viloran

Zdroj: Autohome