Nová Mahindra Inferno bola nafotená. Čím sa bude líšiť SsangYong Tivoli od Inferno?

Nová Mahindra Inferno bola nafotená. Čím sa bude líšiť SsangYong Tivoli od Inferno?

5. decembra 2018 0 Od spiatocka.sk

Mahindra testuje nový crossover s továrenskym označením S201. Fotografom sa toto vozidlo podarilo nafotiť s kamuflážou už veľa krát, ale teraz sa im podarilo odfotiť interiér a exteriér trochu viac odhalený.

Ssangyong Tivoli

Mahindra Inferno je postavená na základe SsangYong Tivoli. Rozmery budú úplne rovnaké a aj dizajn až na pár detailov. Dĺžka SsangYong Tivoli je 4 202 mm a rázvor je 2 600 mm. SsangYong má v ponuke ešte dlhšiu verziu XLV s dĺžkou 4 440 mm, ale túto verziu Mahindra nebude mať v ponuke. Po dizajnovej stránke má Imferno iné svetlomety, iné nárazníky a inú prednú mriežku. Interier je v podstate úplne ten istý až na volant.

eshop spiatocka.sk

Podľa predbežných údajov bude mať Mahindra pod kapotou prepĺňaný 1,2 litrový zážihový štvorvalec s výkonom 140 koní. V ponuke by mal byť aj 1,6 litrový diesel s výkonom 123 koní.

Dátum predstavenia ešte nie je známy, ale Mahindra Inferno bude v ponuke len na indickom trhu.

Mimochodom SsangYong Tivoli sa dá na Slovensku kúpiť od 14 990€. V ponuke sú dve motorizácie a to 1,6 litrový atmosférický štvorvalec s výkonom 128 koní. V ponuke je aj 1,6 litrový diesel s výkonom 115 koní. Obe motorizácie môžu poháňať prednú alebo obe nápravy cez manuál alebo automat.

SsangYong Tivoli sme mali na test v redakcii. Test spolu s videom nájdeš tu.

Zdroj: GaadiWaadi