Nissan odhalil nové fotky a informácie o novom Juke.

Nissan odhalil nové fotky a informácie o novom Juke.

20. augusta 2019 0 Od spiatocka.sk

Nissan Juke bol predstavený v roku 2010 na autosalóne v Ženeve. Od jeho predstavenia ubehlo už deväť dlhých rokov, no tento rok sa dočkáme ďalšej generácie. Doteraz Nissan zverejnil len pár fotiek, ale teraz máme oficiálne fotky kamuflovaného vozidla a pár informácií k tomu.

Nissan Juke 2020

Nový Nissan Juke si stále zachováva svoje charakteristické črty a na ceste budeš hneď vedieť o aké vozidlo sa jedná. Elegantné čelné sklo, jemne sklonená strecha a zadná časť stále ostávajú. Kvôli kamufláži nie sú vidieť detaily, ale zmenená bude predná maska, svetlá a taktiež zadná časť.

Interiér novinky ešte nebol odhalený. S veľkou pravdepodobnosťou bude interiér podobný súčasným vozidlám Nissan.

Po technickej stránke je novinka postavená na platforme CMF-B od Renaultu. Vďaka platforme vieme odhadnúť aj použité agregáty. V základe nájdeme preplňovaný 1,0 litrový trojvalec. Ďalej môžeme očakávať preplňovaný 1,3 litrový benzín a 1,5 litrový naftový agregát. V ponuke by mohol byť aj preplňovaný 1,6 litrový benzínový štvorvalec s výkonom až 200 koní. Ak sa presunieme k pohonu, tak základ bude tvoriť pohon predných kolies a za príplatok môže byť nový Juke vybavený aj pohonom všetkých kolies.

Oficiálne predstavenie prebehne 3. septembra a naživo budeme môcť vidieť nový Juke na autosalóne vo Frankfurte, ktorý začína 12. septembra. Spiatocka.sk ti prinesie info priamo z Frankfurtu.

Nissan