Moskovská polícia dostane Ladu Vestu Sport.

Moskovská polícia dostane Ladu Vestu Sport.

20. februára 2019 0 Od spiatocka.sk

Hlavné mesto Ruska je známe aj vo svete motorizmu. Nielenže sa tam organizuje vždy koncom augusta autosalón, ale v Moskve sa organizujú aj nelegálne preteky, na ktorých sa zúčastní množstvo drahých a najmä výkonných vozidiel. Lenže moskovská polícia dostane do flotily novú Ladu Vestu Sport, avšak to neznamená, že nelegálne preteky skončia. Tie budú pokračovať určite aj naďalej, ale poďme zasa späť k Lade.

Zdroj: Lada Vesta Club

V Moskve sa podarilo niekomu odfotiť Ladu Vestu Sport, ktorú bude využívať polícia. Všimnúť si na aute môžeš modré polepy, majáky na streche, ale aj modrý pásik na prednom nárazníku. Pravdepodobne sa jedná o modrú LED signalizáciu. Viac informácií bohužiaľ nemáme. Nevieme koľko kusov a presne na čo bude moskovská polícia používať túto Vestu Sport.

Pripomeňme si, že Lada Vesta Sport má oproti bežnej verzii znížený a upravený podvozok. Upravené sú aj brzdy a riadenie. Pod kapotou je 1,8 litrový atmosférický štvorvalec s výkonom 145 koní. S týmto motorom zvládne Vesta Sport stovku za 9,6 sekundy.

eshop spiatocka.sk