Mercedes-Benz triedy S sa prvýkrát objavil bez maskovania.

Mercedes-Benz triedy S sa prvýkrát objavil bez maskovania.

31. januára 2020 0 Od spiatocka.sk

Mercedes-Benz triedy S W222 je na trhu už od roku 2014. Teda dlhých šesť rokov. Pred pár rokmi limuzína prešla faceliftom, ale je čas už na zmenu generácie. Tento rok by mala prísť nová generácia.

Mercedes-Benz triedy S W223 ešte nebol na zverejnený bez maskovania. Na internete síce nájdeme množstvo fotografií s maskovaním, ale na tejto foto sa môžeme trochu pozrieť na legendu limuzín.

Na prednej strane sa nachádza obrovská mriežka chladiča a nové svetlomety. Nárazník má nové chrómové lemovanie. Na dverách si môžeš všimnúť decentné kľučky dverí. Na fotografii je to ťažké vidieť, ale nová trieda S môže mať výsuvné kľučky dverí. Celkovo exteriér pôsobí veľmi hladko, decentne a elegantne.

Interiér zatiaľ nebol odhalený, ale v interiéri sa bude nachádzať veľký na výšku orientovaný dotykový displej, cez ktorý sa budú ovládať aj sedadlá. Virtual kokpit nebude zapustený do palubnej dosky, ale bude vysunutý ako tablet. Trieda S vždy určuje trend na ďalšie desaťročie a W223 nebude určite výnimka.

Mercedes S 2019 Interior

Pod kapotou nájdeme šesťvalce, osemvalce a dvanásťvalec. V ponuke dieslov nájdeme 3,0 litrový šesťvalec S350d a S400d. V ponuke benzínov nájdeme 3,0 litrový šesťvalec a 4,0 litrový osemvalec vo verzii S500. Samozrejmosťou bude ostrá verzia S63 4Matic+ s výkonom 612 koní. Na vrchol sa postaví Mercedes-Maybach S600 s 6,3 litrovým dvanásťvalcom.

Očakávať môžeme aj Mild-hybridné verzie. Taktiež aj plug-in hybrid. Pod kapotu plug-in hybridnej verzie sa môže objaviť 2,0 litrový diesel spojený s elektromotorom a dojazdom 100 kilometrov. Podobný pohon používa aj plug-in hybrid Mercedes-Benz GLE.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.