Kamuflované BMW X6 M50i bolo natočené. Počúvnuť si môžeš aj zvuk.

1. mája 2019 0 Od spiatocka.sk

Nie je žiadne tajomstvo, že mníchovská automobilka chystá športovú verziu obľúbeného modelu X6. Najostrejšia verzia bude síce X6 M, no ešte predtým BMW predstaví slabšiu verziu X6 M50i. Ako bude vyzerať a čo ponúkne? Na to sa pozrieme nižšie.

BMW X6 M

Oficiálne informácie o X6 M50i ešte stále nemáme, ale to nevadí. Pri nemeckom okruhu Nurburgring boli natočené kamuflované vozidlá. Všimnúť si môžeš, že verzia M Performance dostane agresívnejší dizajn než bežná X6. Predná maska je agresívnejšia a na nárazníku je viac nasávacích otvorov. Na zadnej časti je malé krídlo a dvojica výfukov. Interiér odfotený nebol, ale tam nájdeme športové sedačky, športový volant a dekorácie z karbónu.

Po technickej stránke dostane novinka pravdepodobne dvakrát preplňovaný 4,4 litrový osemvalec s výkonom 523 koní. Poháňané budú všetky kolesá cez 8-stupňovú automatickú prevodovku. Neskôr by sa mala objaviť aj dieslová verzia M50d so štyrikrát preplňovaným 3,0 litrovým šesťvalcom s výkonom 400 koní. Taktiež môžeme očakávať, že verzie M Performance dostanú športovejšie naladený podvozok, ostrejšie brzdy a riadenie. Na viac informácií si budeme musieť počkať až do oficiálneho predstavenia.

Zdroj: AutoMotive