Hyundai predstavil Tucson N-Line. Máme tu predzvesť ostrého Tucson N.

Hyundai predstavil Tucson N-Line. Máme tu predzvesť ostrého Tucson N.

22. marca 2019 0 Od spiatocka.sk

Začiatkom tohto roka sa na internete začali šíriť informácie, že Hyundai plánuje predstaviť ostrý Tucson N. Očakávali sme, že juhokórejska automobilka predstaví novinku na autosalóne v Ženeve, ale nestalo sa tak. Na plnohodnotnú N-verziu si budeme musieť ešte počkať, no zatiaľ tu máme verziu N-Line.

Hyundai Tuscon N-Line

Hyundai Tucson N-Line má bumerangové LED denné svietenie, športový nárazník s čiernými doplnkami, ciernú prednú masku, čierné spätné zrkadlá, čierné 19″ disky z ľahkých zliatin, čierný spojler a čierné koncovky výfukov. V interiéri nájdeme športové sedačky s červeným prešívaním, športový volant, športový volič automatickej prevodovky a kovové pedále. Taktiež nesmú chýbať nápisy N.

Novinka sa nezmenila len dizajnovo, ale verzia N-Line dostáva športovejšie riadenie a tuhší podvozok. Predné pružiny sú o 8% tvrdšie a zadné o 5%. Okrem toho je aj odozva na plyn rýchlejšia.

V ponuke motorov bude 1,6 a 2,0 CRDi s výkonom 136 a 185 koní. Pre benzínových nadšencov bude v ponuke 1,6 T-GDI s výkonom 177 koní. Na výber bude 6-stupňová manuálna alebo 7-stupňová automatická prevodovka. Taktiež si zákazník môže vybrať pohon prednej alebo oboch náprav.

Hyundai Tucson N-Line má prísť do predaja na jar tohto roku, čiže už čoskoro, ale ceny zatiaľ nie sú známe. Mimochodom Hyundai Tucson je najobľúbenejším modelom značky.

eshop spiatocka.sk