Pozrime sa na najlepšie ruské prestavby vozidiel. Vyzerajú ozaj dobre.

Pozrime sa na najlepšie ruské prestavby vozidiel. Vyzerajú ozaj dobre.

23. marca 2019 0 Od spiatocka.sk

Vozidiel máme na trhu v ponuke až až. Človek si môže vybrať aké len chce a ešte k tomu si ho môže doladiť u predajcu podľa svojich predstáv. Lenže to nemusí niekomu stačiť. Ľudia sa chcú odlišovať od svojho okolia, poprípade nemajú financie na kúpu ich vysnívaného vozidla, tak preto si ho vyrobia doma. Poďme sa teda pozrieť na tie najlepšie prestavby vozidiel v Rusku.

Lajk by si mohol myslieť, že toto vozidlo je Rolls-Royce Phantom. Lenže toto vozidlo je prerobený GAZ-24, ktorý vyzerá celkom dobre. Čo povieš?

GAZ 24

 

GAZ prerobený na Rolls-Royce vyzerá celkom zaujímavo, ale čo taká Lada. Tej vzhľad luxusnej limuzíny veľmi nesekne. Lada je totižto príliš malá. No aj tak sa mechanikom podarilo vyrobiť zaujímavý kúsok.

 

Tento „Mercedes triedy G“ je vyrobený na základoch buchanky. Od „géčka“ má síce ďaleko, ale ako taká zaujímavá dodávka Mercedes vyzerá celkom dobre.

 

Volga 24 bolo na sovietske časy celkom rýchle auto. Lenže nie podľa predstáv šoférov. Preto v jednej garáži upravili Volgu. Tá dostala športovejší podvozok a výkonný šesťvalec. Vyzerá celkom dobre.

 

Toto vozidlo vyzerá skoro ako Mercedes G. Avšak jedná sa o vozidlo UAZ. Majiteľom sa podarilo veľmi pekne tento UAZ prerobiť.

 

Na prvý pohľad je vidieť, že to je Lada Niva, ale aj táto úprava je primeraná a dobrá.

 

Na prvý pohľad by si si mohol myslieť, že toto auto je Volga, ale nie nie. Toto auto je postavené na základoch BMW 850CSi. Pod kapotou má 5,6 litrový dvanásťvalec.

eshop spiatocka.sk