Hyundai predstavil Grand i10 pre indický trh. Bude európska i10 vyzerať podobne?

Hyundai predstavil Grand i10 pre indický trh. Bude európska i10 vyzerať podobne?

7. augusta 2019 0 Od spiatocka.sk

Na európskom trhu máme v ponuke Hyundai i10 s dĺžkou 3 665 mm a rázvorom 2 385 mm. Lenže na indickom trhu majú v ponuke ešte dlhšiu verziu s názvom Grand i10 s dĺžkou 3 765 mm a rázvorom 2 425 mm. Práve tretia generácia predĺženej verzie bola dnes predstavená, zatiaľ čo európske vozidlo bolo zverejnené len na skici. Bude naša európska verzia vyzerať rovnako?

Hyundai i10 2019

Na skici si môžeš všimnúť, že nový Hyundai i10 dostane novú mriežku chladiča, ktorá zasahuje až do predného nárazníka. Predné svetlomety pôsobia agresívne a taktiež aj predný nárazník. Celkovo i10 pôsobí veľmi dynamicky a agresívne. Dúfam, že novinka bude tak vyzerať aj v realite, pretože o indickej verzii sa to povedať nedá.

Interiér európskej verzie zatiaľ nebol odhalený, no môžeme sa pozrieť na ten indický. Nájdeme v ňom nový volant s palubnou doskou. Dotykový displej po novom už nie je zapustený do palubnej dosky, ale je vysunutý a s jednej strany spojený s budíkmi. Výduchy vzduchu zostávajú stále okrúhle, no sú s novým dizajnom.

V ponuke agregátov s veľkou pravdepodobnosťou nájdeme 1,2 litrový zážihový atmosférický štvorvalec a preplňovaný litrový trojvalec. V ponuke bude aj dvojspojková automatická prevodovka DCT.

Oficiálne predstavenie prebehne už o mesiac na autosalóne vo Frankfurte. Samozrejme spiatocka.sk nebude chýbať na tomto autosalóne.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Zdroj: automotonews.ch