Čím väčšie ladvinky, tým viac BMW. Facelift nového radu 7 bol nafotený.

Čím väčšie ladvinky, tým viac BMW. Facelift nového radu 7 bol nafotený.

9. januára 2019 0 Od spiatocka.sk

Keď si zaspomíname do čias dávnych, približne do 80. až 90.rokov, tak vtedy vozidlá BMW mali na prednej maske malé ladvinky. Lenže ďalšie generácie vozidiel mali väčšie a väčšie ladvinky až sú až úplne veľké. Dobrým príkladom je nedávno predstavené BMW X7 a onedlho sa pridá aj rad 7.

BMW 7-Series 2019

Aktuálna generácia radu 7 už dosluhuje a preto bude tento rok predstavený facelift. Na privátnej prezentácii bol predstavený facelift a nejaký šikovný človek si odfotil prednú masku. Vďaka nemu si môžeme pozrieť novinku ešte pred predstavením.

BMW radu 7 2019

Najväčšie zmeny sa odohrali na prednej časti. Obrovské ladvinky si všimne azda každý. Však zaberajú skoro celú prednú časť. Na ne nadväzujú úzke laserové svetlomety, ktoré budú za príplatok. V základe nájdeme LED svetlá. Upravený je aj predný nárazník a kapota.

Zadná časť vozidla nie je odfotené, ale môžeme očakávať zadné LED svetlá s novou grafikou. Tieto svetlá budú pravdepodobne spojené LED pásikom tak ako to je dnes v móde. V interiéri sa pravdepodobne veľký zmeny neodohrajú. Môžeme očakávať nové materiály, nové čalúnenie a dekoračné lišty.

Bmw

V ponuke motorov môžeme očakávať v základe zážihový 3,0 litrový šesťvalec s výkonom 374 alebo 388 koní. Samozrejmosťou je verzia 750i s výkonom 530 koní. Pre ekologicky založených bude pripravená verzia 745e i Performance, ktorú poháňa zážihový motor a elektromotor. Spoločný výkon by mal byť 394. Opačnou verziou bude M760Li, ktorú poháňa prepĺňaný 6,6 litrový dvanásťvalec. Nová verzia dostane filter pevných častíc, avšak hovorí sa, že toto riešenie prinesie nižší výkon rovných 600 koní.

Oficiálne predstavenie by malo prebehnúť čoskoro a na premiéru sa môžeme tešiť na autosalóne v Ženeve.

eshop spiatocka.sk

 

Čo povieš na tak veľké ladvinky? Páčia sa ti?