Zabi nudu so spiatočkou. Výber zaujímavých videí na piatok.

Zabi nudu so spiatočkou. Výber zaujímavých videí na piatok.

7. decembra 2018 0 Od spiatocka.sk

Ten čas letí veľmi rýchlo. Ani som sa nenazdal a máme tu ďalší piatok večer. Teda pre väčšinu ľudí to znamená oddych a relax. No relaxovať sa dá aj pri videách. Tak poďme sa na ne pozrieť.

eshop spiatocka.sk

Ken Block predviedol svoje nové vozidlo so 70. rokov v plnej paráde. Jedná sa o Ford F150 z roku 1970, avšak pod kapotou má 3,5 litrový šesťvalec EcoBoost s výkonom 927 koní.

 

Zlodej na Floride ukradol žltý Ford Mustang a utekal policajtom. V rýchlosti 160 km/h nezvládol riadenie a narazil do policajtov.

 

Načo použiť križovatku keď môžeš zísť z cesty rovno cez most. S Cadillac Escalade sa to dá. Akurát vždy budeš musieť vymeniť prednú nápravu.

 

Zlodej na Floride ukradol žltý Ford Mustang a snažil sa utiecť polícii. Avšak v rýchlosti 160 km/h nezvládol riadenie a narazil do policajného auta.

 

Toto video je veľmi zaujímavé. Na zraz prišli policajti, ale nevedeli sa ďalej v snehu pohnúť. Následne vodiči začali okolo nich jazdiť.

 

Jazda tohto pick-upu je veľmi zaujímavá. No nie je to reálne vozidlo, ale RC model.

 

Šprinty rôznych športových vozidiel je na nete neúrekom, ale šprint pick-upov asi nenájdeš. Na videu dole si môžeš taký šprint pozrieť.

 

Tam kde Audi Q7 končí, tak tam Lada Niva začína.