Tento Brabus G700 Widestar vyzerá hrôzostrašne. Kolesá má na každej strane iné

Tento Brabus G700 Widestar vyzerá hrôzostrašne. Kolesá má na každej strane iné

20. novembra 2018 0 Od spiatocka.sk

Nechcem hovoriť, že Mercedes-AMG G63 vyzerá zle, no pre niektorých ľudí je to len bežné auto. Práve pre takých sú tu tunerské spoločnosti, ktoré vytvárajú, brutálne, luxusné a výkonné autá. Brabus tiež nie je výnimka. Táto nemecká spoločnosť upravuje vozidlá Mercedes už dlhé roky. Však pred pár dňami som písal článok o najrýchlejšom sedane 90. rokov. Samozrejme bol z dielne Brabusu. V dnešnom článku sa pozrieme na brutálne upravené nové G63. V základe má mohutný krútiaci moment 850 Nm, ale tento kúsok má ešte vyšší. No o tom nižšie.

Brabus 700 Widestar

Foto: Shmee150

Brabus G700 Widestar sa tvári ako drsniak. Pri pohľade na prednú časť nemôžeš prehliadnuť obrovské nasávanie na kapote, ktoré je falošné. Blatníky sú o 10 cm širšie a pod nimi sa nachádzajú obrovské 23″ kolesá. Mimochodom tie sú na každej strane iné. V zadnej časti dominujú výduchy vzduchu na blatníkoch, obrovské krídlo na streche a karbónový kryt rezervného kolesa. V interiéri panuje veľký luxus, luxusná koža, hliník a uhlíkové vlákna.

Pod kapotou sa ukrýva známy 4,0 litrový osemvalec, ktorý má upravený výkon na 700 koní a krútiaci moment je ohromných 950 Nm. Vďaka tomu zrýchli toto „géčko“ na stovku za 4,3 sekundy a maximálna rýchlosť je 240 km/h. Myslím si, že aj tak skôr či neskôr Brabus predstaví ešte brutálnejšie G.

eshop spiatocka.sk

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.