Takto môže vyzerať nový Mercedes-Maybach S. Dizajn je elegantný.

Takto môže vyzerať nový Mercedes-Maybach S. Dizajn je elegantný.

25. marca 2020 0 Od spiatocka.sk

Na internete je stále viac a viac fotografií nového Mercedesu triedy S. Niet sa čomu čudovať. Testovanie je v plnom prúde a predstavenie sa blíži. Ako by mohol vyzerať Mercedes-Maybach S? Na to sa pozrieme nižšie.

Mercedes-Maybach

Kórejské KKS Studio sa pozrelo ako by mohol vyzerať nový Maybach. Na základe špionážnych fotografií v štúdiu vytvorili grafickú štúdiu ako by mohol Maybach triedy S vyzerať.

Predná časť má novú chrómovú masku a veľký chrómový otvor v nárazníku. Dvere majú výsuvné kľučky, ale C-stĺpik vyzerá rovnako. Ten bude pravdepodobne v sériovej verzii iný.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Interiér bol už dávnejšie nafotený. V strede palubnej dosky sa nachádza veľký dotykový displej. Digitálny prístrojový štít má vysunutý displej. Verzia Maybach dostane prvotriedne materiály vrátane luxusnej kože a kvalitných obkladov. Cestujúci vzadu bude mať k dispozícii chladničku na šampanské, elektricky nastaviteľné sedadlá a displeje s multimediálnym systémom.

Pre šoféra budú k dispozícii tie najmodernejšie asistenčné a autonómne systémy.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

V ponuke motorov nájdeme V12, V8 a hovorí sa, že pre čínsky trh má byť v ponuke aj V6. S veľkou pravdepodobnosťou budú motory spojené s hybridným systémom. Okrem spaľovacích motorov bude v ponuke aj elektrický sedan EQS, ale Maybach pravdepodobne nebude elektrický. To nám ukáže až čas.

Zdroj: KKS Studio