Takto môže vyzerať nový Jaguar F-Type SVR.

14. decembra 2019 0 Od spiatocka.sk

Len pred pár dňami predstavila britská automobilka Jaguar aktualizovaný F-Type. Aktualizácia priniesla modernejší dizajn, ale športový model stratil verziu SVR. Namiesto tejto verzie prišla verzia R s rovnakým výkonom 575 koní. Jaguar si asi necháva priestor pre ďalšie SVR. Na to si však musíme ešte počkať, ale môžeme sa pozrieť ako by nová ostrá verzia mohla vyzerať.

Jaguar F-Type SVR 2020

Nikita Aksyionov je známy grafik, ktorý už vyprodukoval viacero grafických štúdií. Dnes sa pozrieme na jeho ďalšiu štúdiu. Jedná sa o Jaguar F-Type SVR. Na fotkách môžeš vidieť, že SVR vyzerá ostrejšie a agresívnejšie. Vpredu nájdeme športovejší nárazník a veľké otvory s čiernym lemovaním. Nesmú chýbať ani dva otvory na kapote. Pri pohľade z boku uvidíš športové kolesá a športové prahy. Vzadu nájdeme štvoricu veľkých výfukov difúzor a krídlo na veku batožinového priestoru.

Interiér zobrazený nebol, ale tam by sme s veľkou pravdepodobnosťou našli športové sedadlá čalúnené Alcantarou, športový volant čalúnený Alcantarou, karbónové doplnky a hliníkové pedále.

Jaguar F-Type SVR 2020

Technické informácie nemáme o SVR žiadne, ale vieme ich aspoň odhadnúť. Pod kapotou by sa určite nachádzal kompresorom prepĺňaný 5,0 litrový osemvalec s výkonom 600 koní. Výkon by bol prenášaný na všetky kolesá cez automatickú prevodovku.

V súčasnosti nám bude musieť stačiť aj F-Type R s výkonom 575 koní. Však ani to nie je pomalé auto.

Zdroj: Nikita Aksyonov