Takto by mohlo vyzerať BMW X8 G09. Pohodlie pre cestujúcich vzadu je na prvom mieste.

Takto by mohlo vyzerať BMW X8 G09. Pohodlie pre cestujúcich vzadu je na prvom mieste.

15. decembra 2018 0 Od spiatocka.sk

Pred pár mesiacmi mníchovská automobilka predstavila svoje najväčšie a najdrahšie SUV X7. Lenže na internete sa objavujú špekulácie, že BMW chystá luxusné SUV, ktoré bude zamerané pre cestujúcich vzadu. Portál kolesa.ru sa zameral na toto SUV a skúsil spraviť grafickú štúdiu.

BMW x8

Zdroj: kolesa.ru

Pri pohľade z boku je vidieť, že dizajnéri sa inšpirovali konceptom Mercedes-Maybach Ultimate Luxury, ktorý bol predstavený na autosalóne v Pekingu. Jedná sa v podstate o sedan a SUV dokopy. Na zadnej strane si môžeš všimnúť tiež úzke svetlá spojené chrómovou lištou a chrómové koncovky výfukov. Predná strana je rovnaká ako má X7 a má veľa chrómových doplnkov. Pri pohľade z boku si môžeš všimnúť výduch vzduchu na prednom blatníku, z ktorého sa ťahá chrómová lišta pozdĺž celého prahu až k zadnému kolesu. Veľké 22″ viaclúčové elektróny prispievajú k luxusnému vzhľadu. Ak by toto vozidlo BMW uvidelo do série, tak by vyplnilo medzeru medzi Rolls-Royce Culinan a BMW X7. V podstate by sa jednalo o luxusné SUV, ktoré by bolo určené najmä pre cestujúcich vzadu.

eshop spiatocka.sk

V ponuke motorov by sme mohli nájsť zážihové a vznetové šesťvalce, ale tiež aj zážihový osemvalec. Nebol by vylúčený ani dvanásťvalec a hybridná verzia.

Bmw X8 G09

Zdroj: kolesa.ru