Takto by mohla vyzerať nová Škoda Octavia Scout. Aké technické parametre ponúkne?

Takto by mohla vyzerať nová Škoda Octavia Scout. Aké technické parametre ponúkne?

17. novembra 2019 0 Od spiatocka.sk

Nová Škoda Octavia Štvrtej generácie bola predstavená 11.11.2019 na prezentácii v Prahe. Predstavená bola verzia liftback a kombi, ale terénný Scout a športová verzia RS ešte nebola predstavená. Prezentácia by mala prebehnúť až začiatkom budúceho roka, no teraz sa môžeme pozrieť aspoň na dizajnovú štúdiu ruského magazínu kolesa.ru.

Prvá Škoda Octavia Scout bola svetu predstavená v roku 2007 spolu s modelom Roomster Scout. Jednalo sa vtedy o Octaviu druhej generácie, ktorá ponúkla zvýšenú svetlú výšku a nelakované plastové doplnky. Octavia Scout bola v ponuke aj v prípade tretej generácie a výnimka nebude ani štvrtá generácia. V súčasnosti má Škoda v ponuke tri modely Scout. Superb Scout, Karoq Scout a Kodiaq Scout.

Po dizajnovej stránke má nová Škoda Octavia Scout upravený predný nárazník, na ktorom nájdeme dekorácie z hliníka. Z boku si môžeš všimnúť plastové lemovanie nárazníkov a plastové prahy. Vzadu sa nachádza upravený nárazník s hliníkovým a plastovým lemovaním. Nesmú chýbať ani špecifické 19-palcové kolesá a špecifická strieborná farba, ktorá sa auto hodí.

V interiéri pravdepodobne nájdeme špecifické sedadlá s nápisom Scout a drevené obklady.

Čo sa týka  motorov, tak v ponuke budú silnejšie agregáty. S veľkou pravdepodobnosťou nájdeme v ponuke 2,0 TSI s výkonom 190 koní a 2,0 TDI s výkonom 200 koní. Samozrejmosťou bude pohon všetkých kolies a na výber bude buď 6-stupňová manuálna prevodovka alebo dvojspojková automatická prevodovka DSG.

Zdroj: kolesa.ru