Nový Renault Espace E-tech full hybrid je dostupný už na Slovensku. Akú má cenu?

Nový Renault Espace E-tech full hybrid je dostupný už na Slovensku. Akú má cenu?

3. októbra 2023 0 Od spiatocka.sk

Výnimočný priestor, až 80 % jazdy v meste na elektrický pohon, samonabíjací pohon E-Tech s výkonom 200 k, 7 alebo 5 miest a až 777 l batožinový priestor, špičkový integrovaný systém Google a až 39 aplikácii. To je stručné zhrnutie benefitov, ktoré ponúka táto ikona v ponuke Renault.

Od dnes je šiesta generácia modelu Renault Espace E-tech full hybrid dostupný aj pre slovenských zákazníkov. Espace prichádza v troch úrovniach výbav, Techno, Esprit Alpine a Iconic.

RENAULT ESPACE VI

Výbava Techno začína na sume 39 990€. V tejto výbave má vozidlo Adaptívne full LED svetlomety, predné a zadné parkovacie senzory, cúvaciu kameru, elektricky ovládané veko batožinového priestoru, a mnoho ďalšieho.

Verzia Esprit Alpine začína na sume 42 700€. Okrem pekného športového dizajnu zákazník dostane naviac oproti Techno čalúnenie z Alcantary a prešívanie modrou niťou, hliníkové pedále, systém 4Control, 20″ disky z ľahkých zliatin a mnoho ďalšieho.

RENAULT ESPACE VI

Nakoniec sú máme výbavu Iconic, ktorá začína na 44 700€. Tu nájdeme naviac oproti výbave Techno adaptívny tempomat, 360° kamerový systém, Easy Park Assist, 4Control, elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča, vyhrievaný volant a predné sedadlá, 20″ disky kolies z ľahkých zliatin a mnoho ďalšieho.

RENAULT ESPACE VI

Espace je späť, nový a moderný

A prináša výnimočný komfort a modulárne usporiadanie s vyklápacou zadnou lavicou, ktorá sa posúva o 220 mm. Espace poskytuje jeden z najlepších priestorov na nohy vo svojej kategórii. A o 4 cm väčší priestor v interiéri.

Až 40 l úložný priestor je rozmiestnený po celej kabíne vrátane 25 l vpredu. Cestujúci v druhom rade majú najviac priestoru na nohy v porovnaní s vozidlami rovnakej kategórie a operadlá so sklonom 31°.

Nový Espace je postavený na modulárnej platforme CMF-CD a poskytuje úplne novú motorizáciu. Espace je o 215 kilogramov ľahší ako predchádzajúca generácia.

Nový Renault Espace E-Tech full hybrid prichádza s úplne novou plne hybridnou motorizáciou s výkonom 200 koní, ktorá je vybavená inteligentnou multimódovou prevodovkou a ponúka najnižšiu spotrebu vo svojej kategórii – 4,6 l/100 km.

Vďaka intuitívnym technológiám openR link s plochou 774 cm² si môžete užívať najlepšie prepojené služby My Renault a Google, ako aj 39 palubných aplikácií.

Šiesta generácia ikony s menom Espace prináša možnosť 7 a 5 sedadiel. K celkovému komfortu prispieva aj 12 reproduktorov a špičkový audiosystém Harman Kardon.

RENAULT ESPACE VI RENAULT ESPACE VI RENAULT ESPACE VI