Nový Mercedes triedy C dostane moderný interiér podobný triede S.

Nový Mercedes triedy C dostane moderný interiér podobný triede S.

22. apríla 2020 0 Od spiatocka.sk

Súčasná generácia triedy C bola predstavená v roku 2013 a facelift bol predstavený v roku 2018. Prešlo sedem rokov od predstavenia súčasnej generácie a preto je čas na novú generáciu W206.

Mercedes C W206

Interiér novej triedy C bol nafotený počas testovania a hneď na prvý pohľad je vidieť, že je úplne iný, moderný. V interiéri nájdeme vysunutý virtual cockpit. Na stredovej konzole sa nachádza veľký dotykový displej, cez ktorý sa bude ovládať infoteiment a nižšie sa nachádzajú dotykové tlačidlá na ovládanie klimatizácie.

Čo sa týka dizajnu exteriéru, tak zatiaľ len môžeme predpokladať, že exteriér sa bude podobať súčasným trendom Mercedes. Predná časť bude navrhnutá v štýle triedy E po facelifte alebo v štýle novej triedy S.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Dátum predstavenia ešte nepoznáme, no pravdepodobne sa uskutoční koncom tohto roka alebo v priebehu budúceho roka. Všetko záleží aj na vývine koronavírusu.

Očakávať môžeme v novej triede C nové mild-hybridné motory, ale určite aj plug-in hybrid. Taktiež pribudnú aj nové asistenčné systémy, alebo nové Full LED svetlá, ktoré dokážu premietať rôzne obrazy. Na viac informácií si budeme musieť bohužiaľ ešte počkať.