Nový Hyundai Kona bude dostupný aj vo verzii N-Line. Môžeme očakávať aj N?

Nový Hyundai Kona bude dostupný aj vo verzii N-Line. Môžeme očakávať aj N?

27. augusta 2020 0 Od spiatocka.sk

Automobilka Hyundai má tento rok celkom akčný. Tento rok už Hyundai stihol predstaviť nový i20, facelift i30 a facelift Santa Fe. Teraz sa môžeme tešiť na aktualizovaný crossover Kona. Neskôr príde aj nový Tucson, ktorý sme mali možnosť vidieť naživo (video dole).

Hyundai Kona 2021

Automobilka Hyundai zverejnila pár fotiek s novou Konou. Na fotke je vidieť len prednú časť, ale aspoň sa môžeme pozrieť na novinku.

Predná časť prejde veľkou zmenou. Nájdeme prednú masku s novým dizajnom, na ktorú nadväzujú nové svetlomety. Do ponuky príde aj verzia N-Line, ktorá dostane športovejší a agresívnejší dizajn.

Žiaľ viac informácií nemáme. Hyundai ich zverejní o pár týždňov.

Hyundai Kona 2021

Nemáme informácie ani o agregátoch, ale s veľkou pravdepodobnosťou dostane verzia N-Line motor 1,6 T-GDi s výkonom okolo 200 koní. Sme veľmi zvedavý, či tento motor bude v ponuke. Samozrejmosťou bude aj litrový trojvalec alebo hybridná verzia. Športová verzia Kona N ešte nie je potvrdená, ale očakávame, že bude predstavená pár týždňov po zahájení predaja. Pod kapotou Kona N môže byť umiestnený motor 2,0 T-GDi s výkonom 275 koní. V ponuke bude možno aj pohon všetkých kolies a automat DCT.

Hyundai Kona 2021

Tento rok má byť predstavený aj Nový Tucson. Ten sme mali možnosť vidieť naživo s kamuflážou.