Na internete sa objavil ďalší obrázok Lady pick-up. Do výroby určite nepôjde.

Na internete sa objavil ďalší obrázok Lady pick-up. Do výroby určite nepôjde.

28. februára 2019 0 Od spiatocka.sk

Už niekoľko rokov sa snažia grafický dizajnéri ukázať dizajn moderného pick-upu Lada. Bohužiaľ vždy to skončí len pri grafickom návrhu. Tieto autá nikdy nepôjdu do výroby. Toto proste nie je politika Lady. S tým už nič bohužiaľ nenarobime, ale našťastie si môžeme aspoň pozrieť grafickú štúdiu ďalšieho dizajnéra.

Lada pick-up

Tento navrhnutý pick-up vyzerá ozaj mohutne. Vysoký podvozok, veľké off-road pneumatiky a obrovská predná maska z neho robia obrovský pick-up, ktorý pripomína americký pick-up. Avšak na prednej maska je značne vidieť dizajn Lady. Maska je navrhnutá v štýle X-Design a svetlá sú prevzaté z Vesty. Zadná strana je čistá a jednoduchá s nápisom Lada.

Samotný AutoVaz sa tiež vyjadril k dizajnovému návrhu.

Vozidlo na nákresoch vyzerá veľmi pôsobivo. Musíte však pochopiť, že v Rusku takéto vozidlá nie sú populárne. Aby sme mohli začať vyrábať nový pick-up, musíme mať okrem krásneho dizajnu aj techniku. To všetko vyžaduje značné finančné výdaje.

eshop spiatocka.sk

Technika by až taký problém nebola. V Aliancii Renault-Nissan majú predstav Alaskan a Navaru. Technika by sa teda našla, ale aliancia by asi ťažko poskytla Lade techniku.

Pick-up Lada

Zdroj: car.ru/AutoVaz