Motosalón v Bratislave otvoril svoje brány. Oplatí sa tam ísť? Koľko stojí vstupné a parkovné?

Motosalón v Bratislave otvoril svoje brány. Oplatí sa tam ísť? Koľko stojí vstupné a parkovné?

9. marca 2023 0 Od spiatocka.sk

Priznajme si, že minulý rok bol motosalón nudný. Veľa motoriek návštevníci nemohli vidieť a niektoré motorky boli schované za páskou. Tento rok je však situácia úplne iná a návšteva sa rozhodne oplatí. Na autosalóne je možnosť si sadnúť na motorky, pozrieť si novinky a samozrejme pre návštevníkov je pripravený bohatý program.

Motocykel 2023

Začneme prv vstupným. Základné vstupné štvrtok a piatok stojí 8€. Cez víkend si treba priplatiť 2€, takže základné vstupné stojí 10€. Žiaci a študenti do 26 rokov zaplatia 6€, respektíve 8€. Deti do 6 rokov majú vstupné zadarmo a držitelia preukazu ŤZP majú vstupné za 6€, respektíve 8€ cez víkend. Parkovné sa platí 6€ jednorazovo za osobné vozidlo, motocykel má však parkovné zdarma.

Hneď na prízemí privítajú návštevníkov rôzne stánky a vozidlá Garage 42. Na prvom poschodí sú už motocykle. Hneď pri vstupe na prvé poschodie môžeš vidieť mnoho motoriek Suzuki a Honda. K Honda samozrejme patria rôzne tohtoročné novinky ako napríklad Transalp alebo Hornet. Ďalej nájdeš skútre Kymco, motorky Benelli, SWM, Jawa, Zontes, Ducati, BMW, Yamaha a mnoho ďalších.

Motocykel 2023

Vystavených motoriek je naozaj veľa. Prídu si tu na svoje skoro všetci. Aj ženy, aj deti. Okrem toho je pre návštevníkov pripravený program ako napríklad adrenalínová moto show, program s rádiom Rock, ale aj rôzne prezentácie a expozície.

Motocykel 2023

Motocykel 2023

Motocykel 2023