Mercedes-Benz triedy S dostane moderné dvere s dotykovým displejom.

Mercedes-Benz triedy S dostane moderné dvere s dotykovým displejom.

18. marca 2020 0 Od spiatocka.sk

Trieda S je vždy priekopníkom moderných technológií. Vďaka triede S máš vo svojom aute ESP, deformačné zóny a mnoho ďalšieho. Nová trieda S nebude výnimka a ponúkne moderné technológie a interiér, ktorý určí trend na ďalšie desaťročie.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

 

Interiér novej triedy S sme mohli vidieť na špionážnych fotografiách. Uprostred palubnej dosky sa nachádza veľký dotykový displej. Tento displej by mohol využívať špeciálnu 3D dotykovú technológiu. Namiesto klasického prístrojového štítu bude mať nová limuzína vysunutý displej.

Dvere budú taktiež moderné a v motoristickom svete nevídané. Na dverách sa bude nachádzať množstvo dotykových tlačidiel na ovládanie vyhrievania, chladenia a masáže sedadiel. Cez dotykové tlačidlá sa bude ovládať aj otváranie okien. Všimnúť si môžeš aj dotykový displej na dverách.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Dizajn exteriéru bude stále jednoduchý a elegantný. Predná maska je väčšia a svetlomety užšie. Nárazník má nový dizajn. Svetlomety by mali mať Full LED technológiu s funkciou premietania obrazov na cestu. Napríklad oznámenia navigácie alebo zvýraznenie prekážky na ceste.

Motor V12 bude mať v ponuke asi len luxusná verzia Maybach a to pravdepodobne iba s hybridným systémom. Klasická trieda S bude mať pravdepodobne len V6 a V8. Neskôr má do ponuky prísť aj elektrické EQS a Mercedes-AMG EQS.

Mercedes