Čo plánuje Mercedes-Benz predstaviť budúci rok? Poďme sa na to pozrieť!

Čo plánuje Mercedes-Benz predstaviť budúci rok? Poďme sa na to pozrieť!

31. októbra 2018 0 Od spiatocka.sk

Výsledky koncernu Daimler tretieho štvrťroku 2018 sa ukázali byť pre akcionárov zlé. S porovnaním tretieho štvrťroku 2017 klesli tržby o 4% a zisk klesol o 21%. Zisk je preto taký nízky, pretože koncern veľa investuje do vývoja elektrických áut. Celkovo je to 6 miliárd eur. Mercedes síce predstavil nedávno model EQC, ktorý sa bude predávať od budúceho roku, ale ďalšie elektrické modely nebudú v predaji budúci rok. Poďme sa teda pozrieť čo si Mercedes pripraví budúci rok.

Mercedes-Benz GLB foto: kolesa.ru

Na jar budúceho roku bude predstavený facelift triedy V, ktorá je v ponuke od roku 2014. Trieda V je celkom obľúbená, pretože sa jedná o jediného zástupcu v prémiovom segmente. Facelift prinesie modernejší vzhľad exteriéru a v interiéri sa namiesto bežného displeju objavia dva širokouhlé displeje vedľa seba. Podobne ako trieda A.

Na jar budúceho roku bude predstavené nová trieda CLA. V lete budúceho roku sa môžeme tešiť na facelift GLC a GLC Coupe. Tiež v tom istom čase bude predstavená nová generácia GLS. O niečo neskôr má byť predstavené aj luxusný Mercedes-Maybach GLC. Ku koncu roka 2019 môžeme očakávať nové inteligentné elektrické vozidlá. Taktiež nemecká automobilka predstaví v tomto čase nový model GLB.