Hyundai i30N vyzerá s balíkom N Option ako okruhový špeciál

Hyundai i30N vyzerá s balíkom N Option ako okruhový špeciál

2. októbra 2018 0 Od spiatocka.sk

Hyundai i30N je vo výrobe už viac ako rok a za tú dobu si ho obľúbilo veľa ľudí. Však pod kapotou má prepĺňaný dvojliter s 250 alebo 275 koní. Lenže jedinú nevýhodu i30N má a tou je málo agresívny dizajn, ale toto sa mení. Hyundai predstavil pre tento hothatch balík N Option.

Dnes na autosalóne v Paríži bol predstavený Hyundai i30N s balíkom N Option. Tento balík zahŕňa spolu 25 exteriérových a interiérových vylepšení. Medzi najzaujímavejšie vylepšenia patrí zadné krídlo, kapota s dvoma otvormi, dve dvojité koncovky výfukov, upravené prahy, predný a zadný nárazník a tiež difúzor na zadnom nárazníku. Všetky tieto diely sú vyrobené z uhlíkových vlákien. Balík N Option navyše obsahuje nové 20″ disky z ľahkých zliatin. V interiéri nájdeme volant a palubovku obtiahnutú Alcantarou. Sedadlá s výraznejším bočným vedením sú obtiahnuté Alcantarou a na palubovke nájdeme dekoračné lišty z karbónu.

Musím uznať, že i30N vyzerá s týmto balíkom ako pretekársky špeciál. Mimochodom Hyundai má v ponuke aj pre bežnú i30 balík N Line, ktorý zlepší športový vzhľad bežného modelu.