Faceliftovaný Mercedes-Benz triedy E bol nafotený pri testovaní.

Faceliftovaný Mercedes-Benz triedy E bol nafotený pri testovaní.

24. júna 2019 0 Od spiatocka.sk

Súčasná generácia Mercedes-Benz triedy E s označením W213 je na trhu od roku 2016. Za tri roky predaja sa predalo množstvo kusov, avšak prichádza aj čas na facelift. Informácie o aktualizácii ešte nebolo zverejnené, ale našťastie vďaka špionážnym fotografom si môžeme pozrieť kamuflovaný facelift.

Mercedes E-Class 2020

Na fotkách kamuflovanej triedy E si môžeš všimnúť, že predná časť bude výrazne prepracovaná. Svetlá dostanú nový dizajn a predná maska bude veľmi podobná tej ako má CLS. Na videu nižšie je vidieť aj kombi, ktoré má trochu inú masku chladiča. Vyzerá mohutnejšie a je postavená trochu vyššie. Zadná časť dostane taktiež zmenenú grafiku svetiel, no zatiaľ je skoro hovoriť o tom ako bude vyzerať.

V interiéri sa veľké zmeny neudejú. Tam nájdeme stále dvojicu displejov, no určite pribudnú nové materiály a pravdepodobne multimediálny systém bude vylepšený.

Okrem sedanu a kombi pracuje nemecká automobilka aj na facelifte verzie Coupe. Tá bude predstavená o niečo neskôr. Termín predstavenia faceliftu nepoznáme, ale predstavený bude asi až budúci rok.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.