DACIA SPRING UŽ S 40 000 OBJEDNÁVKAMI A ĎALEJ DEMOKRATIZUJE ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ

DACIA SPRING UŽ S 40 000 OBJEDNÁVKAMI A ĎALEJ DEMOKRATIZUJE ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ

20. novembra 2021 0 Od Ľuboš Surovič

Od októbra prichádzajú prví zákazníci do dílerstiev Dacia s veľkým nadšením, idú si vyzdvihnúť ich nové vozidlá Spring, ktoré si predobjednali medzi marcom a júnom 2021.

Bezprecedentný program predobjednávok spustený vo viacerých európskych krajinách (Francúzsko, Taliansko, Nemecko, Rumunsko, Španielsko atď.) bol veľkým úspechom, s viac ako 16 000 rezerváciami za tri mesiace.

A stále záujmu ešte nie je koniec! V celej Európe, či už v mestských, prímestských a vidieckych oblastiach, si Spring naďalej získava nových zákazníkov, v priemere je to 500 nových objednávok mesačne od júla.

 

Dacia ponukou plne elektrického mestského auta so vzhľadom SUV, za dostupnú cenu, ukázala, že sa drží najnovších trendov a inovácií. Jeho jednoduché používanie a nabíjanie, ako aj dojazd až 305 km (mestský cyklus WLTP, 230 km v kombinovanom cykle WLTP) z neho robia relevantný nástroj mobility pre väčšinu Európanov, ktorí jazdia v priemere len 30 km denne. To všetko za bezkonkurenčnú cenu.

Spring zvádza zákazníkov, ktorí sú už presvedčení o charakteristických vlastnostiach vozidiel Dacia: to nevyhnutné, robustné, dostupné vozidlá, s najlepším pomerom ceny a kvality.

Väčšina zákazníkov, ktorí si kupujú model Spring, si kupujú vozidlo Dacia úplne prvýkrát (8 z 10 vo Francúzsku).