Bol predstavený prvý upravený Aurus Senat.

Bol predstavený prvý upravený Aurus Senat.

4. októbra 2019 0 Od spiatocka.sk

Aurus Senat je luxusná limuzína ruskej výroby, ktorá bola predstavená minulý rok pri inaugurácii ruského prezidenta Vladimíra Putina. V Európe sme si mohli limuzínu prvýkrát naživo pozrieť tento rok v marci na autosalóne v Ženeve. Lenže ako by mohol Senat vyzerať po tuningovej úprave?

Aurus Senat Khan

Ruské vozidlo Aurus Senat je luxusné a elegantné vozidlo, ktoré by asi málokto upravoval, ale na trhu je v ponuke aj upravený športový Rolls-Royce, poprípade Bentley, tak prečo by nemohol byť aj Aurus. Upravený Aurus Senat S600 predstavilo moskovské tuningové štúdium Khan, ale zatiaľ iba na virtuálnych fotkách. Všimnúť si môžeš znížený podvozok, upravený predný nárazník, upravené blatníky, ale aj upravený zadok. Auto vyzerá naozaj brutálne a športovo.

Interiér zatiaľ nebol odhalený, ale tam by sme mohli očakávať dvojfarebné čalúnenie a luxusnejšie materiály než sú v sériovej verzii.

Pod kapotou zatiaľ neboli spravené žiadne zmeny. Pod kapotou sa nachádza dvakrát preplňovaný 4,4 litrový osemvalec s výkonom 598 koní a krútiacim momentom 880 Nm. Medzi motorom a prevodovkou je umiestnený ešte elektromotor s výkonom 38 koní. Na krátku dobu dokáže vyprodukovať až 68 koní. V budúcnosti však môže byť tento motor upravený. Výkon 700 koní by nebol na zahodenie.