AutoVaz zverejnil fotky aktualizovanej Lady 4×4.

AutoVaz zverejnil fotky aktualizovanej Lady 4×4.

17. decembra 2019 0 Od spiatocka.sk

Už pár mesiacov sme písali o tom, že Lada plánuje vylepšiť legendu 4×4 alebo po starom Nivu. Dokonca pred pár týždňami unikli fotky interiéru, ale teraz sa môžeme pozrieť na originál fotky z AutoVaz.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Aktualizovaná Lada má oficiálny názov 4×4 a modernizácia priniesla viacero zmien. Interiéri nájdeme novú palubnú dosku, ktorá je vyrobená z praktického plastu. Tradičné ovládanie fúkania nahradilo už modernejšie ovládanie, výduchy vzduchu sú tiež nové, priestor pre rádio je dole a pod ním sa nachádza dvojica 12V zásuviek. Sedadlá dostali dvojfarebné čalúnenie a výraznejšie bočné vedenie. Trojdverové verzie dostali predné sedadlá vybavené modernejším sklápacím mechanizmom a zadné sedadlá majú opierky hlavy. Okrem toho strop má modernejšie čalúnenie a nové clony proti slnku. Na strope sa tiež nachádza tlačidlo ERA-Glonass.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Exteriér sa veľmi nezmenil. Predný nárazník je modernejší a kolesá vyzerajú o niečo lepšie. Po technickej stránke je Lada 4×4 stále taká istá. Pod kapotou je tradičný 1,7 litrový benzín. Samozrejmosťou je tradičný pohon 4×4.

Lada 4×4 sa dá objednať na individuálny dovoz cez Lada Mahindra Dealer.