Alfa Romeo priniesla na autosalón v New Yorku dva špeciálne modely.

Alfa Romeo priniesla na autosalón v New Yorku dva špeciálne modely.

20. apríla 2019 0 Od spiatocka.sk

Pred pár dňami otvoril svoje brány autosalón v New Yorku. Na tomto autosalóne si automobilky pripravili pre motoristickú verejnosť množstvo noviniek. Medzi ne patrí aj Alfa Romeo. Práve Alfa chce zaujať Severoameračanov špeciálnymi verziami Giulia a Stelvio Nring Edition.

Alfa Romeo Nring

Obe verzie nie sú žiadna novinka. Predstavené boli minulý rok na autosalóne v Ženeve, ale až teraz boli predstavené na trhu, na ktorý sú primárne určené.

Obidve vozidlá dostali exkluzívnu farbu Circuito Gray s bielym nápisom Alfa Romeo. Strmene sú lakované červenou farbou a elektróny špeciálnym odtieňom Gunmetal, pričom Giulia dostala 19″ a Stelvio 20″ elektróny. Spätné zrkadlá, mriežka chladiča a strecha sú vyrobené z uhlíkových vlákien.

V interiéri nájdeme sedadlá čalúnené čiernou kožou a prešité červenou niťou. Okrem toho aj volant dostane červené prešitie a na palubnej doske nájdeme karbónové dekorácie.

Alfa Romeo Nring

Po technickej stránke nedošlo k žiadnym zmenám. Pod oboch vozidiel je 2,9 litrový preplňovaný šesťvalec s výkonom 510 koní.

Vyrobených bude len 55 kusov z každého modelu. Mimochodom ak sa nemýlim, tak v Grif Auto v Bratislave majú Stelvio Nring v showroome.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.