Zabi nudu so spiatočkou: výber zaujímavých videí na sviatky

Zabi nudu so spiatočkou: výber zaujímavých videí na sviatky

25. decembra 2018 0 Od spiatocka.sk

Ten čas letí a letí. Ani som sa nenazdal a máme tu ďalšie Vianoce. Preto som si pripravil výber zaujímavých videí na sviatky. 

Chcem ešte raz zaželať v mene celej redakcie príjemné prežitie vianočných sviatkov a poďme na videá.

Na vianoce sme točili Vianočný špeciál s Ladou. Pozri sa čo povedia na Ladu Vestu atašé z Ruského veľvyslanectva.

 

Vodič Kia Sportage chcel predbehnúť kolónu po tráve. Lenže ako sa hovorí za chyby sa platí a vodič Sportage zaplatil. Padol do priekopy a vozidlo prevrátil na strechu.

 

Vodič Nissanu Murano sa snažil obehnúť kamión, ale jeho obiehanie neskončilo práve najlepšie pretože dostal šmyk a narazil do ďalšieho kamiónu. Našťastie sa nikomu nič nestalo.

 

Občas sa čudujem ako niekto môže rozbiť auto na rovnej ceste. Vo videu nižšie je na to návod. Stačí chvíľu nepozornosti a auto je rozbité. Rozhodne to neskúšaj.

 

Určite väčšina šoférov má skúsenosť stým keď ide po ceste vozidlo s právom prednostnej jazdy. Na videu dole idú požiarnici cez križovatku a dve vozidlá do nich narazia.

 

Neznámy človek hodil okoloidúceho pod kolesá kamiónu. Našťastie vodič stihol rýchlo zabrzdiť a nikomu sa nič nestalo. Treba si dávať veľký pozor. Nikdy nevieš kto ťa hodí na cestu.

 

Určite poznáš ten trik keď napríklad rýchla motorka ztrhne obrus zo stola a taniere ostanú na stole. Toto je podobný prípad, ale obrus je motorka a taniere človek.

 

Pani sa snaží na svojom vozidle nájsť nádrž kam by mohla natankovať benzín. Lenže má to jeden problém. Prišla na Tesle a žiaľ tá nádrž na benzín nemá.

 

Pozri si 19 minútové video, v ktorom Ken Block driftuje. Toto video stojí za pozretie.

 

Lada Samara je spoľahlivý stroj. Svedčí o tom aj nasledujúce video. Toto vozidlo sa dá použiť aj ako žeriav na stavbe.