Videli sme nový Hyundai Tucson?

Videli sme nový Hyundai Tucson?

8. augusta 2020 0 Od spiatocka.sk

Nie je žiadne tajomstvo, že Hyundai testuje nový Tucson a tento rok má byť predstavený. Na cestách je čoraz viac vidieť kamuflované prototypy, no jeden z nich sme mali možnosť vidieť v Českej republike.

Hyundai Tucson 2021

Na fotografiách toho veľmi vidieť nie je, pretože vozidlo je kamuflované, no aj napriek tomu sa dá pozrieť na pár vecí. Predná časť má veľkú masku chladiča, ktorá je po bokoch prepojená s LED svetlami. Nad nárazníkom sa nachádzajú ďalšie svetlomety. Na grafických štúdiách vyzerá predná časť rovnakomZadnú časť nie je veľmi vidieť kvôli dobrej kamufláži, avšak do interiéru som mal možnosť nahliadnuť keď auto stálo vedľa mňa. Odfotiť som to však nestihol.

Na palubnej doske v interiéri sa nachádza veľký dotykový panel s displejom a za volantom vysunutý displej, ktorý slúži ako virtual cockpit.

Hyundai Tucson 2021

Značka vozidla by mohla na prvý pohľad klamať, pretože takú značku používajú testovacie vozidlá Škoda, ale chvíľu pred kamuflovaným Tucson išiel i30 po facelifte s podobnou značkou. Následne za troma vozidlami Tucson išiel malý kamuflovaný crossover, pravdepodobne nová Kona.

Zatiaľ vieme, že nový Tucson neminie elektrifikácia. V ponuke budú Mild-hybridné motory, ale aj plug-in hybridná verzia zložená z motora 1,6 GDi a elektromotora. Samozrejmosťou budú dieselové a benzínové agregáty. Očakávame, že pri predstavení nového Tucson automobilka predstaví aj Tucson N-Line.

Hyundai Tucson 2021