V Ženeve debutuje limitovaný Volkswagen Passat Variant R-Line. Ponúkne športový dizajn a vysoký výkon.

V Ženeve debutuje limitovaný Volkswagen Passat Variant R-Line. Ponúkne športový dizajn a vysoký výkon.

3. marca 2019 0 Od spiatocka.sk

Len nedávno bol predstavený facelift obľúbeného vozidla Volkswagen Passat. Verejnosti má byť predstavený na autosalóne v Ženeve už tento utorok, ale Volkswagen si na autosalón pripravil aj špeciálnu edíciu Passat Variant R-Line.

Limitovaný Passat bude lakovaný špeciálnou farbou Moonstone Grey. Okrem nej budú lakované čiernou lesklou farbou spätné zrkadlá, kolesá, strecha, strešné nosiče a zadný spojler.

V interiéri dominujú taktiež tmavé odtiene. Sedadlá sú čalúnené čiernou kožou Nappa. Taktiež palubná doska a dvere budú čalúnené čiernou kožou. Pedále a prahy budú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. V interiéri nájdeme aj 9,2″ dotykový displej s multimediálnym systémom. Samozrejmosťou je aj virtual kokpit a ambientné LED osvetlenie.

Pod kapotou môže pracovať buď diesel 2,0 BiTDI s výkonom 240 koní alebo benzín 2,0 TSI s výkonom 272 koní. Motory budú kombinované so 7-stupňovým automatom DSG a poháňané budú všetky kolesá. Mimochodom pre plný pôžitok z jazdy môže byť stabilizačný systém ESC úplne vypnutý.

eshop spiatocka.sk

Tento Passat bude obmedzený len na 2 000 kusov. Oficiálna premiéra prebehne už o dva dni na autosalóne v Ženeve. Sleduj spiatocka.sk. Určite ti prinesieme informácie aj o tomto Passate priamo zo Ženevy.