Suzuki pripravuje ďalšie dve verzie Jimmyho.

Suzuki pripravuje ďalšie dve verzie Jimmyho.

27. decembra 2018 0 Od spiatocka.sk

Zdá sa, že Suzuki sa nezastaví na jedinej modifikácii svojho kompaktného SUV Jimny a čoskoro predstaví svoje nové verzie.

11. januára sa otvorí autosalón v Tokiu a stánok značky bude obsahovať množstvo nových produktov, z ktorých hlavnými sú dve nové špeciálne verzie modelu Jimny SUV – Sierra Pick Up Style a Survivor.

Prvá verzia mi pripomína skôr retro vozidlá. Drevený obklad na bočnej strane, prídavné svetlá na ráme a retro disky pripomínajú vozidlá minulého tisícročia.

Suzuki Jimny Sierra

Druhá verzia Survivor je určená pre milovníkov terénu: má iné oblúky, predný nárazník so zabudovaným navijakom, ochranu motorového priestoru. Na streche je namontovaný nosič, namiesto zadných okien sú plechy a telo je natreté matným náterom odolným proti nárazom.

Suzuki Jimny Survivor

Technické parametre týchto dvoch verzií nie sú zverejnené, ale je nepravdepodobné, že pod kapotou týchto dvoch áut sa niečo zmenilo v porovnaní so štandardným Jimnym.

Zatiaľ čo japonskí predstavitelia predstavia dve nové verzie ako koncepty, je však celkom možné, že v budúcnosti sa stanú sériovými.