ŠPECIÁLNA VERZIA TECHNOLÓGIE E-TECH: NOVÝ ŠTÝL PRE NOVÝ ŽIVOT PO BOKU HYBRIDNEJ TECHNOLÓGIE OD ZNAČKY RENAULT

ŠPECIÁLNA VERZIA TECHNOLÓGIE E-TECH: NOVÝ ŠTÝL PRE NOVÝ ŽIVOT PO BOKU HYBRIDNEJ TECHNOLÓGIE OD ZNAČKY RENAULT

17. júna 2022 0 Od spiatocka.sk

Renault ponúka špeciálnu verziu s názvom E-Tech Engineered. K dispozícii budem len s motorizáciou E-Tech Hybrid a E-Tech plug-in hybrid a to pri modeloch Arkana, Megane, Clio a Captur. 

Táto špeciálna verzia E-Tech engineered je inšpirovaná dizajnom nového Megane E-Tech Electric a vdychuje týmto štyrom vozidlám, dostupným v Európe i vo svete, moderný štýl.

Špeciálna verzia E-Tech engineered zachováva všetky prednosti i vybavenie, ktoré sú späté s výbavou R.S. Line, a navyše prichádza s novým dizajnom. S farbami a materiálmi pracuje tak, aby zodpovedali súčasným trendom, a to v prípade najvyššej výbavy aj športovej verzie.

LUXUSNÝ A ŠPORTOVÝ VZHĽAD

Špeciálna verzia sa zvonku vyznačuje dizajnom, ktorého vzhľad umocnila farba Warm Titanium, a to konkrétne s lištou F1® v spodnej časti predného nárazníku, bočných prahov, lišty zadného nárazníka, a tiež na ráfikoch. Ďalším rozpoznateľným prvkom je emblematický diamant značky Renault umiestnený vpredu a vzadu, vyhotovený v lesklom čiernom prevedení, rovnako ako písmená tvoriace názov modelu. Celý vzhľad je zavŕšený novým znakom E-Tech hybrid alebo Plug-in hybrid, ktorý je umiestnený na zadnej časti vozidla. Ide o dôležitý prvok, ktorý môžeme nájsť na všetkých elektrifikovaných modeloch značky Renault.

V interiéri sa odráža rovnaké odhodlanie, a to zachovať jednotný vizuálny dizajn a charakter skrz čalúnenie s prešívaním vo farbe Warm Titanium a ozdobnými prvkami na palubnej doske a ventilačných otvoroch. Na volante je  písmeno „E“ ako charakteristické označenie pre
E-Tech. Prahy dverí sú so špecifickým dizajnom, ktorý sa prevzal zo štítku na vonkajšej strane vozidla. Všetky tieto nové detaily dodávajú vozidlám veľmi elegantný vzhľad.

HYBRIDNÉ TECHNOLÓGIE

Renault je priekopníkom elektromobility už viac než 10 rokov a naďalej sa usiluje o také riešenia mobility, aby sa stala dostupnou. V snahe vyhovieť potrebám všetkých, vyvinul Renault dva typy motorov: E-Tech hybrid a E-Tech plug-in hybrid.

 

E-TECH HYBRID E-TECH PLUG-IN HYBRID
ARKANA X
CAPTUR X X
CLIO X
MEGANE HATCHBACK A GRANDTOUR X

 

ZAHÁJENIE OBJEDNÁVOK NA SLOVENSKU

 

Táto špeciálna verzia je pre slovenských zákazníkov dostupná pri modeloch Arkana a Captur.

Pre model Arkana E-Tech engineered sú objednávky otvorené. Prvé vozidlá v tejto špeciálnej  verzii (ŠV) môžu zákazníci očakávať v posledných mesiacoch tohto roka 2022.

Model Captur v ŠV bude možné zadať na prelome leta a jesene, pričom príchod vozidla sa očakáva začiatkom roka 2023.