Škoda Kamiq Monte Carlo bude predstavená už zajtra na autosalóne vo Frankfurte.

Škoda Kamiq Monte Carlo bude predstavená už zajtra na autosalóne vo Frankfurte.

9. septembra 2019 0 Od spiatocka.sk

Najmenšie SUV českej automobilky, Škoda Kamiq debutovala v marci tohto roku na autosalóne v Ženeve. Kamiq prináša úplne nový dizajn exteriéru a aj interiéru. Lenže v ponuke chýbala športová výbava. Tá bude predstavená práve zajtra na autosalóne vo Frankfurte. Presnejšie sa jedná o Kamiq Monte Carlo.

Škoda Kamiq Monte Carlo

Po dizajnovej stránke vyzerá Kamiq Monte Carlo oveľa lepšie než bežný Kamiq. Vpredu nájdeme čiernu mriežku chladiča a športový nárazník s čiernymi doplnkami. Pri pohľade z boku si môžeš všimnúť čierne lemovanie okien, čierne strešné nosiče, čierne spätné zrkadlá a čierne prahy. Na športovom vzhľade určite pridávajú aj 18″ špecifické elektróny, ktoré sú za príplatok. V základe sú 17″ elektróny. Vzadu sa nachádza čierny nápis Škoda a Kamiq. Taktiež okná od B-stĺpika sú dvakrát tónované.

V interiéri sa nachádzajú športové sedadlá s integrovanou opierkou hlavy, ktoré sú dvojfarebne čalúnené. Na palubnej doske je karbónova dekorácia. Volant a páka automatickej prevodovky je čalúnená kožou. K športovému vzhľadu prispievajú aj hliníkové pedále a čierne lemovanie vetracích otvorov.

Verejné predstavenie prebehne už zajtra na autosalóne vo Frankfurte. My nebudeme pri predstavení chýbať. Preto sleduj zajtra spiatocka.sk.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.