Renault zverejnil cenník nového Renault Austral.

Renault zverejnil cenník nového Renault Austral.

13. novembra 2022 0 Od spiatocka.sk

Renault Austral, ako nový člen rodiny Renault, je súčasťou ekosystému, v ktorom má vozidlo najmodernejší softvér a optimalizovanú konektivitu, ktorá prináša zákazníkom nové zážitky.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Renault Austral bude bojovať o silnú pozíciu v segmente C. Má na to všetky predpoklady! Silný dizajn karosérie, 32 ADAS systémov, 4Control tretej generácie a Multisense systém prepínania jazdných režimov. Zákazník si môže vybrať zo 7 farieb, pričom je k dispozícii aj špeciálna matná Esprit Alpine šedá farba.
Klientami aj odobornou verejnosťou oceňovaný multimediálny system Open R nechýba ani v tomto modeli. Štít a obrazovka s Gorilla Glass poskytuje posádke comfort z vyšších tried. Takisto aj Infotainment s prvotriednymi Google Maps, Google Assistant a Google Play službami. V ponuke nechýba zvukový systém Harman Kardon s 12 reproduktormi.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Renault Austral bude dostupný na slovenskom trhu v štyroch verziách Techno a Iconic, pričom sú v ponuke aj špeciálne verzie Esprit Alpine. V súčasnoti je pre zákazníkov Renault Austral k dispozícii s termickými motororizáciami a mild hybrid technológiou s výkonom 140 a 160 koní.
1,3 litrový 4-valec je v ponuke buď s 6-stupňovou manuálnou prevodovkou alebo s CVT prevodovkou.

Cena Nového Renault Austral začína od 30 400 € vo verzii Techno. Vo verzii Techno Esprit Alpine je Austral k dispozícii od 34 400 €.
Verzia iconic sa na Slovensku ponúka od úrovne 36 400 €. Najvyššia verzia modelu Austral je Iconic Esprit Alpine od 37 600 €. Renault Austral tiež prichádza s 5-ročnou zárukou. Full hybridné motorizácie Renault prinesie na slovenský trh počas jesene 2023.