Predstavenie Ford Bronco sa posunulo. Dôvod je divný.

Predstavenie Ford Bronco sa posunulo. Dôvod je divný.

13. júla 2020 0 Od spiatocka.sk

Okolo vozidla Ford Bronco sa píše veľa článkov a veľa fotografií uniklo, ale dnes sa pozrieme na niečo iné. Oficiálne predstavenie malo prebehnúť 9.7.2020, ale Ford predstavenie odložil kvôli zaujímavému dôvodu.

Ford Bronco

9.7 oslavuje narodeniny americký futbalista a herec O. Jay Simpson. Ten v roku 1994 utiekol polícii na Ford Bronco po tom čo bol obvinený z vraždy. Práve preto Ford Posunul predstavenie na 14.7. V tento deň mám narodeniny ja, takže ďakujem Ford.

Poďme späť k Ford Bronco. Americká automobilka zverejnila pár fotografií nového vozidla, ale portál bronco6g.com zverejnil fotografiu nového vozidla. Pravdepodobne sa jedná o oficiálnu fotku.

Ford Bronco je postavený na rovnakej platforme ako Ranger T6. V ponuke motorov nájdeme 2,3 a 2,7 EcoBoost. Samozrejmosťou je pohon všetkých kolies. V ponuke bude 7-stupňová a 10-stupňová automatická prevodovka. V ponuke bude aj civilnejší Bronco Sport, ktorý pravdepodobne dostane menšie európske motory. Viac informácií nemáme, ale netreba ani predvídať keďže zajtra bude oficiálne predstavenie.

Ford Bronco

Ford Bronco

bronco6g.com

zroj: bronco6g.com