Poznáme cenu nové MG HS. Za málo peňazí veľa muziky.

Poznáme cenu nové MG HS. Za málo peňazí veľa muziky.

20. januára 2023 0 Od spiatocka.sk

Značka MG prišla na náš trh minulý rok a hneď na úvod priniesla nová značka dva modely. Bolo to malé SUV ZS a väčšie SUV s označením EHV. V druhom prípade sa jedná o plug-in hybrid. Teraz však prichádza MG HS so zaujímavou cenou, dobrou výbavou a 7-ročnou zárukou. Koľko stojí také praktické SUV?

Cenník MG

MG HS má batožinový priestor s objemom 463 litrov a pod kapotou sa nachádza len jeden motor. Jedná sa o 1,5-litrový benzínový štvorvalec s výkonom 162 koní a krútiacim momentom 250 Nm. Tento motor je možné kombinovať so 6-stupňovou manuálnou alebo 7-stupňovou dvojspojkovou automatickou prevodovkou. Poháňané môžu byť len predné kolesá.

Cenník MG

Úvodná výbava Emotion začína na sume 26 970€. Tu nájdeme manuálnu prevodovku, 6 airbagov, predné a zadné parkovacie senzory, vyhrievanie predných sedadiel, tempomat, navigáciu atď (viac na foto nižšie). Ďalší stupeň výbavy Excite stojí 29 120€ a prináša automatickú prevodovku, asistent pre jazdu v dopravnej kolóne, adaptívny tempomat atď. Výbava elegance za 28 980€ ponúka manuálnu prevodovku, LED svetlomety, parkovaciu kameru strešné okno a mnoho ďalšieho. Nakoniec tu máme Exclusive za 31 790€. Nájdeme tu automatickú prevodovku, parkovaciu kameru, kožené čalúnenie sedadiel, adaptívny tempomat a mnoho ďalšieho.

MG

Zákazník si môže priplatiť za 980€ Peket Style. Ten zahŕňa kožené sedadlá v prevedení čierna/červená, predné športové sedadlá, palubná doska vo farebnom prevedení čierna/červená, červené výplne dverí, tmavé čalúnenie stropu a velúrové koberce s červeným lemovaním.

Zaujímavosťou je, že všetky farby karosérie sú bez príplatku a 7-ročná záruka, 150 000 km je samozrejmosťou. Predajná a servisná sieť na Slovensku je celkom široká a samozrejme sa bude rozširovať.